REXDEX.LT - šunų maistas vertinantiems kokybę ir...

Atnaujinta 2015-9-12 | Žiūrėta: 422 | ID: #22280
 
Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)

40.00LTL

Miestai:   Vilnius
Svetainė:   http://www.rexdex.lt
Telefonas:   +37066177711

AKCIJA: pirmiems 100 registruotų pirkėjų - 10% nuolaida. Perkantiems už 200Lt ir daugiau – 20% nuolaida. Visus užsakymus už 250Lt ir daugiau pristatome NEMOKAMAI!

Esame oficialūs ispanų gamintojo AGROVECO atstovai Lietuvoje.
AGROVECO. yra kompanija, kuri gamina šunų, kačių, paukščių, avių, ožkų, arklių, triušių pašarus. Visas gyvūnų ėdalų, pašarų ir lesalų asortimentas atitinka visus aukščiausias EU keliamus reikalavimus.
AGROVECO kompanijos gaminamas šunų maistas yra pripažintas daugelyje Europos ir viso pasaulio šalių, yra mėgstamas visų veislių šunų. Į sausą ėdalą įeina tik aukščiausios kokybės sudedamosios dalys, kurios gerina virškinimą, nes didesnė maistingųjų medžiagų dalis yra pasisavinama šuns organizmo. Šuo gauna jam reikalingą energiją nes maistas yra gerai virškinamas, šuns fekalijos yra minimalios. Maistas yra granuliuotas. Kiekviena granulė yra nedidelis, paprastas rutuliukas, kuriame yra reikalingas kiekis natūralių medžiagų. Kompanija pasiekė tikslą, kad AGROVECO sausas šunų ėdalas yra gaminamas iš išskirtinai natūralių medžiagų, be jokių dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. Todėl AGROVECO sauso šunų ėdalo gamintojai užtikrina malonaus skonio, aukštos kokybės visada šviežią sausą šunų ėdalą .
Produktai sukurti bendradarbiaujant geriausiems veterinarams ir gyvūnų pašarų specialistams, pagal naujausius šunų mitybos reikalavimus. Kiekvienas atskiras gamybos procesas yra kontroliuojamas pagal griežtą veterinarinę ir higienos kontrolę, kuri leidžia sumažinti pelenų procentą. Produktų gamyboje naudojami tik natūralūs ingredientai ir šviežia mėsa.
High Energy yra aukščiausios kokybės šunų maistas, lyginamas su Super Premium ženklu.
Puppies maisto formulė padeda sėkmingam kaulų vystymuisi.
Maintenance yra sukurtas kasdieninei šunų priežiūrai.
Adult išlaiko šunį pilną energijos tuo pačiu metu sumažinus riebalų kiekį, padeda virškinimui.
Kiekviena maisto rūšis garantuoja šuniui gražų ir sveiką kailį.
WWW.REXDEX.LT
INFO@REXDEX.LT

Palikti atsiliepimą:

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.Skelbimo autorius:

Rašyti skelbimo autoriui


Patvirtinimui langelyje įrašykite tekstą, kurį matote.
(tai mažosios raidės a - h ir skaičiai 1 - 9)
atsitiktiniai