Vidaus apdaila

Atnaujinta 2016-5-3 | Žiūrėta: 406 | ID: #23329
 
Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)
Statybos paslaugų kategorija:   Apdaila
Miestai:   Klaipėda
Telefonas:   868572951

Kvalifikuotų, greitai ir gerai dirbančių meistų komanda atlieka visus vidaus apdailos darbus: gipskartonio ir jo kontrukcijų montavimas, laminato ir parketo klojimas, plytelių klijavimas, sienų tinkavimas ir glaistymas, paruošimas dažymui ir dažymas, durų ir langų įstatymas, angokraščių užtvarkymas, įtempiamų lubų montavimas.
Kvalifikuoti santechnikos meistrai sumontuoja grindinį šildymą, pastato dušo kabinas, sumontuoja praustuvą ir unitazą, keičia gyvatuką, nuotekų vamzdyną, kanalizaciją.
Meistrai, turintys ilgametę patirtį atlieka įvairius el.instaliacijos darbus: sumontuoja LED apšvietimą nuleidžia razetes ir šviesos jungiklius, pastato automatinius elektros išjungėjus, atveda pagrindinį kabelį nuo skydinės iki buto.
Montuojame monolitimius, gręžtinius ir juostinius pamatus. Turime visą darbams atlikti reikalingą techniką bei įrankius.
Griauname sienas, ardome kaminus, stogus, pamatus, pastatus, wc ir vonios kabinas, pertvaras, pjauname angas (nišas), numušame plyteles, statome kolonas, išvežame statybines atliekas.
Visas reikalingas medžiagas atsivežame patys. Baigus remontą statybinės atliekos iškeliauja su mumis.

Palikti atsiliepimą:

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.Skelbimo autorius:

Vardas: vilmantas
Daugiau Vartotojo skelbimų

Rašyti skelbimo autoriui


Patvirtinimui langelyje įrašykite tekstą, kurį matote.
(tai mažosios raidės a - h ir skaičiai 1 - 9)
atsitiktiniai