Namu , pastatu pridavimas statybos inspekcijai,...

Atnaujinta 2015-10-16 | Žiūrėta: 388 | ID: #24050
 
Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)
Miestai:   Kaunas
Telefonas:   862522242

Priduodame valstybiniai komisijai ir įregistruojame gyvenamuosius namus, sodo namus, kitus statinius taip pat ir nebaigtas statybas.

Statinių pripažinimo tinkamais naudoti tikslas yra įvertinti, kaip jie atitinka projektus, esminius statinio reikalavimus, galimybę saugiai naudoti statinį pagal paskirtį. Paslaugą sudaro namo pridavimas tinkamu naudoti visoms komisijoms ir įstaigoms, kaip reikalaujama atitinkamuose LR teisės aktuose.
Sutvarkysime visus būtinus dokumentus, už Jus atliksime visas reikalingas procedūras, kad Jūsų gyvenamasis namas ar kitas norimas pastatas būtų 100% baigtumo ir turėtų visus tai patvirtinančius dokumentus bei aktus.

Atliekame:

Statinių kadastrinių matavimų atlikimas (inventorinė byla);
Garso pažyma;
Elektros sistemos pridavimas ( energetikos pažyma );
Šildymo sistemos pridavimas ( energetikos pažyma ) ;
Energinio naudingumo sertifikato išdavimas;
Deklaracijos apie statybos užbaigimą pildymas ir pateikimas Statybos inspekcijai;
Nebaigtos statybos pažymos pildymas ir patekimas Statybos inspekcijai;
Pastato, kraigo, ašių nužymėjimo, geodezinių sklypo planų darymas;
Inžinierinių tinklų geodezinės ( kontrolinės ) nuotraukos darymas;

KADASTRINIAI PASTATŲ MATAVIMAI ( INVENTORIZACIJA )

Statinių (pastatų, priestatų, tiesinių) kadastriniai matavimai atliekami naujai formuojamiems (statomiems, rekonstruojamiems, remontuojamiems ar kitaip pertvarkomiems) arba jau suformuotiems statiniams, jei juos reikia padalyti, atidalyti, sujungti. Atlikus šiuos matavimus bei surinkus reikiamus kadastro duomenis, parengiama kadastrinių matavimų byla.
Kadastriniai matavimai atliekami ir kadastro duomenys surenkami tiems statiniams, kuriems pagal Statybos įstatymą reikalingas leidimas statyti, rekonstruoti, remontuoti ar kitaip pertvarkyti, taip pat statiniams, kuriems tokio leidimo nereikia, tačiau statybos valstybinę priežiūrą atliekančios institucijos turi būti pripažinti juos tinkamais naudoti. Laikinų statinių kadastriniai matavimai neatliekami.
Kadastriniai matavimai taip pat reikalingi nebaigtiems statyti statiniams, kuriuos statytojai pageidauja įregistruoti Nekilnojamojo turto registre kaip nebaigtus statyti. Šie pastatai matuojami, jei yra atlikti požeminių ar antžeminių aukštų pagrindinių konstrukcijų montavimo darbai ir galima nustatyti plotą, tūrį ar kitus parametrus bei vertę.

PASIKLIAUKITE MŪSŲ KOMANDA IR MES PASISTENGSIME, JOG NENUSIVILTUMĖTE IR VĖL SUGRĮŽTUMĖTE PAS MUS! GEROS VISIEMS DARBO DIENOS!

KONTAKTAI 862522242 pridavimucentras@gmail.com

www.pridavimucentras.lt

Palikti atsiliepimą:

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.Skelbimo autorius:

Rašyti skelbimo autoriui


Patvirtinimui langelyje įrašykite tekstą, kurį matote.
(tai mažosios raidės a - h ir skaičiai 1 - 9)
atsitiktiniai

 

Kiti panašūs skelbimai: