Blakstienų priauginimas Jūsų namuose 16 eur

Atnaujinta 2015-11-2 | Žiūrėta: 482 | ID: #25037
 
Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)

16.00€

Miestai:   Kaunas
Telefonas:   8 608 06379

Ne visos turi galimybę ar norą lankytis grožio salonuose. Todėl Jūsų patogumui atvykstu pas Jus atlikti blakstienų priauginimo procedūrą. Sava jauki aplinka procedūrą padaro ne tik malonesnę, bet ir jos atlikimo laikas praeina greičiau. Nereikia gaišti laiko vystant į saloną, ar jame laukti savo eilės. Visas dėmesys skirtas tik Jums.

Pagal išsilavinimą esu kosmetologė, tad apie šį darbą nusimanau ir atlieku jį su meile ir kruopštumu. Mano pagrindinis siekis yra, kad klientė liktų patenkinta ir džiaugtųsi rezultatu. Šypsena ir džiaugsmas - man geriausias įvertinimas :)

Dirbu tik su per praktiką patikrintomis geriausiomis priemonėmis. Atsivežu viską ko reikia procedūrai, įskaitant ir apšvietimą. Viskas ką Jums teks padaryti - tai patogiai prigulti ir atsipalaiduoti :)

Procedūros trukmė 2-2,5 h. Po procedūros kiekvienos laukia maža dovanėlė!

Dirbu ir savaitgaliais.

Pabandę liksite patenkintos tiek kokybiškai atlikta procedūra, tiek jos patogumu. Maloniai visas kviečiu pasigražinti ;)


Priauginimas 16 eur
Papildymas-korekcija 12 eur
Nuemimas 7 eur

Kaunas
8 608 06379

-------------------------------------------------- ----------------------------------------------------------
Blakstienų priauginimas, sabalo blakstienų priauginimas, norkos blakstienų priauginimas, Nork blakstienų priauginimas, audinės blakstienų priauginimas, blakstienų korekcija, blakstienų papildymas, blakstienų nuėmimas, blakstienų papildymas Kaune, blakstienų korekcija Kaune, blakstienų priauginimas Kaune, blakstienų nuėmimas Kaune, blakstienų šepetėlis, blakstienų šukavimo šepetėlis, blakstienų papildymas namuose, blakstienų korekcija namuose, blakstienų priauginimas namuose, blakstienų uždėjimas namuose, blakstienų nuėmimas namuose, blakstienų priauginimo priemonės, blakstienu priauginimas, sabalo blakstienu priauginimas, norkos blakstienu priauginimas, Nork blakstienu priauginimas, audinės blakstienu priauginimas, blakstienu korekcija, blakstienu papildymas, blakstienu nuemimas, blakstienu papildymas Kaune, blakstienu korekcija Kaune, blakstienu priauginimas Kaune, blakstienu nuemimas Kaune, blakstienu sepetelis, blakstienu sukavimo sepetelis, blakstienu papildymas namuose, blakstienu korekcija namuose, blakstienu priauginimas namuose, blakstienu uzdejimas namuose, blakstienu nuemimas namuose, blakstienu priauginimo priemones.

Palikti atsiliepimą:

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.Skelbimo autorius:

Rašyti skelbimo autoriui


Patvirtinimui langelyje įrašykite tekstą, kurį matote.
(tai mažosios raidės a - h ir skaičiai 1 - 9)
atsitiktiniai