Stendai parodoms, mugėms, konferencijoms,...

Atnaujinta 2020-1-7 | Žiūrėta: 532 | ID: #33461
 
Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)

150.00€

Paskirtis:   Biuro
Miestai:   Vilnius
Telefonas:   +37060631237

Pagal individualų užsakymą gaminame skirtingo dydžio standartinius ir nestandartinius ekspozicinius stendus iš įvairių medžiagų:

Dantyto aliuminio, ISOframe stendai, TETRA, TUBE, EGO, Mediniai stendai, FOGA

Stendai – laiko patikrinta priemonė informacijai ir reklaminei medžiagai eksponuoti. Jie patvarūs, kompaktiški sandėliuojant, lengvai transportuojami ir patogūs naudoti. Gaminame, nuomojame, surenkame, sandėliuojame.

ES paramos skydų ir stendų gamyba, prezentaciniai stalai, reklaminių iškabų gamyba, modulinės scenų pakylos. Reklaminės vėliavos ir vėliavų stiebai, foto sienelių nuoma, lankstūs magnetiniai stendai parodoms, konferencijų stendai. Nestandartiniai stendai mugėms, vidinės ir išorinės reklamos gamyba, informaciniai ir reklaminiai stendai, reklaminės nuorodos ir rodyklės. Aliuminiai ir mediniai stendai, stendai darbo įstaigoms, įranga ekspozicijoms ir prezentacijoms, atitvėrimo sistemos. Ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, FLASH baneriai ir reklama, LED šviečiantys stendai, parodų stendo įrengimas ir apipavidalinimas. Stendai nuotraukoms, Roll up ir Pop Up stendai, LED šviečiantys stendai ir rėmeliai.

Kontaktai:
UAB EuroEGO
+37060512959, +37060631237
info@euroego.lt

Palikti atsiliepimą:

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.Skelbimo autorius:

Vardas: UAB EuroEGO
Daugiau Vartotojo skelbimų

Rašyti skelbimo autoriui


Patvirtinimui langelyje įrašykite tekstą, kurį matote.
(tai mažosios raidės a - h ir skaičiai 1 - 9)
atsitiktiniai

 

Kiti panašūs skelbimai: