Kompaktiška ir mobili parodinių stendų sistema X

Atnaujinta 2017-1-18 | Žiūrėta: 383 | ID: #33463
 
Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)

500.00€

Paskirtis:   Biuro
Miestai:   Vilnius
Telefonas:   860631237

 
 
Vip

Aliuminio ir apsauginio plastiko sluoksnio konstrukcijos, skirtos naudojimui viduje bei lauke mobilių parodų, prezentacijų, seminarų ar kitų renginių metu.

Jų ypatingas bruožas – itin lengvas svoris ir kompaktiškumas, dėl kurių šias sistemas galima transportuoti nors ir lėktuvu. Taip pat jos yra nepaprastai tvirtos ir lengvai susideda. Iš turimų konstrukcijų galima naujus arba montuoti kelis skirtingus stendus. Konstrukcijų montavimas ir išmontavimas labai paprastas, viskas pritaikyta greitam ir mobiliam naudojimui.

Daugiau apie Stendų Sistemą X:
http://www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x/

Daugiau apie kitą panašią sistemą:
http://www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos /

Taip pat siūlome: eilių atitvarai, įvairūs mobilūs stendai, brošiūrinės, vitrinos ir iškabos, konstrukcijos parodoms, produktų kūrimas, reklama ant transporto priemonių, Web banerių dizainas, parodų stendų grafinis ir architektūrinis apipavidalinimas, logotipai, švieslenčių gamyba, tūrinės iškabos, dizaino darbai, tentų spauda, stacionarūs parodų stendai, degustacijos, ekspozicinės sienelės, iškabų gamyba, standartinės scenų pakylos, šiuolaikiniai stendai, reklaminės informacinės skrajutės, modulinės konstrukcijų sistemos renginiams, grafiniai plakatai, vizualinė reklama, pažangi mobili stendų sistema, ES paramos stendai, FLASH reklama, apsauginiai atitvarai, skaitmeninė spauda, internetiniai baneriai, dovanų kuponai, mokomieji plakatai, informacijos bei nuorodų sistemos, mobilūs parodų staliukai, ofsetas, lipdukai, dvipusiai reklaminiai stendai, reklaminė įranga, reklaminiai stovai, surenkami stendai, reklaminiai rėmeliai, nuotraukų redagavimas, vizualinio turinio pateikimas įvairiomis meninėmis ir techninėmis priemonėmis, bukletai, animuotų ir statinių banerių kūrimas, atitvarai eilėms, stendų sistemos, žurnalų spausdinimas, reklaminiai plakatai ir kt.

Kontaktinė informacija:
UAB EuroEGO
www.euroego.lt
860631237, 860512959
info@euroego.lt

Palikti atsiliepimą:

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.Skelbimo autorius:

Vardas: UAB EuroEGO
Daugiau Vartotojo skelbimų

Rašyti skelbimo autoriui


Patvirtinimui langelyje įrašykite tekstą, kurį matote.
(tai mažosios raidės a - h ir skaičiai 1 - 9)
atsitiktiniai

 

Kiti panašūs skelbimai: