Kompaktiška ir mobili parodinių stendų sistema X

Atnaujinta 2020-1-7 | Žiūrėta: 795 | ID: #33463
 
Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)

500.00€

Paskirtis:   Biuro
Miestai:   Vilnius
Telefonas:   860631237

 
 
Vip

Aliuminio ir apsauginio plastiko sluoksnio konstrukcijos, skirtos naudojimui viduje bei lauke mobilių parodų, prezentacijų, seminarų ar kitų renginių metu.

Jų ypatingas bruožas – itin lengvas svoris ir kompaktiškumas, dėl kurių šias sistemas galima transportuoti nors ir lėktuvu. Taip pat jos yra nepaprastai tvirtos ir lengvai susideda. Iš turimų konstrukcijų galima naujus arba montuoti kelis skirtingus stendus. Konstrukcijų montavimas ir išmontavimas labai paprastas, viskas pritaikyta greitam ir mobiliam naudojimui.

Daugiau apie Stendų Sistemą X:
http://www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x/

Daugiau apie kitą panašią sistemą:
http://www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos /

Vidaus ir lauko grindų stovai, reklaminiai rėmeliai tiesaus kampo, ekspozicinės foto sienelės, prezentacijos. Iškabos ir jų gamyba, stiklo pluošto vėliavų stiebai, plastikiniai ir aliuminiai rėmai, vidaus ir lauko atitvarai. Informaciniai stendai universitetams, atitvarų nuoma, mobili stendų sistema, prekybiniai stendai. Info barai, mobilūs parodų stendai, reklaminės iškabos, parodinės įrangos nuoma. Staliukai prezentacijoms ir degustacijoms, surenkami stendai, info stalų nuoma, transportavimo dėžės ant ratukų. Šviesdėžių ir švieslenčių gamyba, konferencijų ir renginių įrengimas, besisukantys stovai.

Kontaktinė informacija:
UAB EuroEGO
860631237, 860512959
info@euroego.lt

Palikti atsiliepimą:

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.Skelbimo autorius:

Vardas: UAB EuroEGO
Daugiau Vartotojo skelbimų

Rašyti skelbimo autoriui


Patvirtinimui langelyje įrašykite tekstą, kurį matote.
(tai mažosios raidės a - h ir skaičiai 1 - 9)
atsitiktiniai

 

Kiti panašūs skelbimai: