Kompaktiška ir mobili parodinių stendų sistema X

Atnaujinta 2017-1-18 | Žiūrėta: 543 | ID: #33463
 
Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)

500.00€

Paskirtis:   Biuro
Miestai:   Vilnius
Telefonas:   860631237

 
 
Vip

Aliuminio ir apsauginio plastiko sluoksnio konstrukcijos, skirtos naudojimui viduje bei lauke mobilių parodų, prezentacijų, seminarų ar kitų renginių metu.

Jų ypatingas bruožas – itin lengvas svoris ir kompaktiškumas, dėl kurių šias sistemas galima transportuoti nors ir lėktuvu. Taip pat jos yra nepaprastai tvirtos ir lengvai susideda. Iš turimų konstrukcijų galima naujus arba montuoti kelis skirtingus stendus. Konstrukcijų montavimas ir išmontavimas labai paprastas, viskas pritaikyta greitam ir mobiliam naudojimui.

Daugiau apie Stendų Sistemą X:
http://www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x/

Daugiau apie kitą panašią sistemą:
http://www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos /

Taip pat siūlome: prekystaliai, modulinės konstrukcijų sistemos renginiams, plačiaformatė spauda, modulinės scenų pakylos. Lipdukai, prezentaciniai staliukai, dizaino projektai, prekybiniai stendai, konstrukcijų nuoma, parodinių sienelių gamyba, plastikiniai skydeliai. Ekskliuziviniai stendai, modernaus dizaino baneriai, stendų gamyba ir nuoma, reklaminė atributika. Firminiai blankai, įvairaus dizaino grindų stovai, pakylos, šviesdėžių gamyba, šviečiantys įvairių matmenų pilonai. Reklaminiai tentai, lauko reklama, FLASH baneriai, vientisos sienos reklamini stendas, parodinės sistemos. Vitrinų gamyba, įranga ekspozicijoms, FLASH animacija, dizaino darbai, brošiūrų leidyba, foto sienelės, pakuočių kūrimas. Internetiniai baneriai, dvipusė stendų grafika, kėdžių nuoma, parodiniai stendai, lipdukų gamyba, parodiniai bokštai. Stendų nuoma, reguliuojamo aukščio ir pločio reklaminiai stendai ir kt.

Kontaktinė informacija:
UAB EuroEGO
860631237, 860512959
info@euroego.lt

Palikti atsiliepimą:

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.Skelbimo autorius:

Vardas: UAB EuroEGO
Daugiau Vartotojo skelbimų

Rašyti skelbimo autoriui


Patvirtinimui langelyje įrašykite tekstą, kurį matote.
(tai mažosios raidės a - h ir skaičiai 1 - 9)
atsitiktiniai

 

Kiti panašūs skelbimai: