mikroautobusų/autobusų nuoma

Atnaujinta 2016-5-3 | Žiūrėta: 610 | ID: #33573
 
Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)
Miestai:   Kaunas
Telefonas:   +37060427536

 
 
Vip

Sveiki gerb. klientai. Norėčiau trumpai pristatyti mūsų įmonę UAB"Brolių turas", kuri užsiima keleivių pervežimu ir keleivinio transporto nuoma, bei kodėl verta mus rinktis. Mes siūlome jums transportą pagal pageidavimą nuo 9 iki 50 vietų autobusus su vairuotojais. Parkas nuolat naujinamas ir prižiūrimas, autobusai įrengti pilnai(gidų vietos, DVD aparatūra, mikrofonai, lankstomos turistinės sedynės, dideli bagažo skyriai, kondicionieriai, šildymai ir t.t.), atitinka visus Lietuvos ir Europos standartus(euro 4, euro 5), keleiviai apdrausti maksimalioms sumoms. Mes vežame ne tik Lietuvoje, bet ir po Europos ir Rytų šalis.
Atrodytų viskas kaip pas visus, bet kodėl verta rinktis mus? Labai paprasta: mes užtikrinsim saugią ir ramią kelionę be rūpesčių, turimą patirtį rengiant keliones, todėl jums panorėjus mes galim užsakyti viešbučius, pasitikti klientus oro uoste, turim vairuotojus kalbančius anglų, vokiečių, rusų, bei lenkų kalbomis, papuošti automobilį jūsų vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, bei suplanuoti pažintines keliones po Lietuvą ir užsienį, patarti lankomus objektus. Jums tereikia pasirūpinti noru keliauti ir gera nuotaika.
Skambinkit, nebijokit klaust, mes patarsim ir atsižvelgsim į jūsų pageidavimus, bei pasistengsim priimti bendrą susitarimą. Rinkites mus ir nesigailėsite.
Linkiu geros dienos. UAB “Brolių turas“ vadybininkas

Palikti atsiliepimą:

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.Skelbimo autorius:

Vardas: Dmiytrijus
Daugiau Vartotojo skelbimų

Rašyti skelbimo autoriui


Patvirtinimui langelyje įrašykite tekstą, kurį matote.
(tai mažosios raidės a - h ir skaičiai 1 - 9)
atsitiktiniai

 

Kiti panašūs skelbimai: