Prabangių automobilių nuoma

Atnaujinta 2017-4-6 | Žiūrėta: 466 | ID: #33883
 
Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)

70.00€

Miestai:   Vilnius
Telefonas:   868776767

Ar teko kada būti įžimybės vietoje ir jausti prabangą, stilių, prestižą lipant iš automobilio? Jei ne, tai siūlome susipažinti su Bentley prabangių automobilių nuoma. Jei taip, tai Bentley automobilis Jums kaip tik – prisiminti tą pakylėjimo vertą jausmą ir drugelių plazdėjimą pilve.

TIK VIP – tai prabangių automobilių nuoma su vairuotoju kelionėms Lietuvoje ir užsienyje. Bet kuriuo atveju, mūsų komanda įdėjo visas pastangas siekdami sukurti tiesiog tobulai prabangų automobilį, kurio nesumaišysi gatvėje, bet kuris sužadins visus geriausius jausmus bei norą važiuoti dar ne kartą.

Būsime labai atviri – daug metų dirbome Didžiojoje Britanijoje su VIP klientais tam, kad šiandien galėtume perteikti aukščiausios klasės aptarnavimą specialiai Jums – besidominčiais prabangių automobilių nuoma.

Kiekvienas klientas yra mums neapsakomai brangus ir vertinamas kaip VIP, kuriam yra suteikiamos profesionaliausios paslaugos, siekiant aukščiausio Jūsų įvertinimo, nes šis įvertinimas – tai mūsų kokybės garantas.

Palikti atsiliepimą:

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.Skelbimo autorius:

Daugiau Vartotojo skelbimų

Rašyti skelbimo autoriui


Patvirtinimui langelyje įrašykite tekstą, kurį matote.
(tai mažosios raidės a - h ir skaičiai 1 - 9)
atsitiktiniai

 

Kiti panašūs skelbimai: