Pradžia  » Buities, namų  » Baldai, furnitūra  »Skelbimas #33463
500€

Kompaktiška ir mobili parodinių stendų sistema X

  Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)
Atnaujinta 2020-1-7 | Žiūrėta: 2409
Informuoti, jei kaina sumažės!
86********Rodyti numerį
Paskirtis: Biuro
Miestai: Vilnius
Aliuminio ir apsauginio plastiko sluoksnio konstrukcijos, skirtos naudojimui viduje bei lauke mobilių parodų, prezentacijų, seminarų ar kitų renginių metu.

Jų ypatingas bruožas – itin lengvas svoris ir kompaktiškumas, dėl kurių šias sistemas galima transportuoti nors ir lėktuvu. Taip pat jos yra nepaprastai tvirtos ir lengvai susideda. Iš turimų konstrukcijų galima naujus arba montuoti kelis skirtingus stendus. Konstrukcijų montavimas ir išmontavimas labai paprastas, viskas pritaikyta greitam ir mobiliam naudojimui.

Daugiau apie Stendų Sistemą X:
http://www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x/

Daugiau apie kitą panašią sistemą:
http://www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos/

Vidaus ir lauko grindų stovai, reklaminiai rėmeliai tiesaus kampo, ekspozicinės foto sienelės, prezentacijos. Iškabos ir jų gamyba, stiklo pluošto vėliavų stiebai, plastikiniai ir aliuminiai rėmai, vidaus ir lauko atitvarai. Informaciniai stendai universitetams, atitvarų nuoma, mobili stendų sistema, prekybiniai stendai. Info barai, mobilūs parodų stendai, reklaminės iškabos, parodinės įrangos nuoma. Staliukai prezentacijoms ir degustacijoms, surenkami stendai, info stalų nuoma, transportavimo dėžės ant ratukų. Šviesdėžių ir švieslenčių gamyba, konferencijų ir renginių įrengimas, besisukantys stovai.

Kontaktinė informacija:
UAB EuroEGO
860631237, 860512959
info@euroego.lt
0 komentarai

0 komentarai - Kompaktiška ir mobili parodinių stendų sistema X

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.

UAB EuroEGO

Registruotas: 2016-2-26
Rodyti visus »

86********Rodyti numerį
 Siųsti draugui  Netinkamas skelbimas  Pažymėti  Įtraukti į palyginimus
Į viršų
Paslaugų kokybei pagerinti, naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Juos galite atšaukti nustatymuose Apie slapukus.
Pašalinti