Pradžia  » Transporto  » GPS navigacija  »Skelbimas #22395
859LTL

TomTom GO 740 (TRUCK) Specialiai sunkiajam transportui

  Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)
Atnaujinta 2015-9-8 | Žiūrėta: 1581
Informuoti, jei kaina sumažės!
Miestai: Šiauliai
TomTom GO 740 (TRUCK) Specialiai sunkiajam transportui
PLATUS NAVIGACINIŲ SISTEMŲ PASIRINKIMAS ŠIAULIUOSE. WWW.PIRKCIAU.LT
TomTom GO 740 (TRUCK)- Tai navigatorius,kuris skirtas sunkiajam transportui. (Fūroms, autobusams, autovežiams ir t.t.).
TomTom GO740 tik už 589LT (170,59 EUR). Platesnė informacija www.pirkciau.lt
PRESTIŽINĖ GO serijos GPS navigacija. Imtuvas ne tik pakeitęs savo išvaizdą, bet ir programinę įrangą, kurioje naujos ir unikalios Advanced lane guidance ir WORK TRUCK funkcijos, kamščius perpėjanti TMC antena (pasirinktinai).
Žinoma, navigacija pasižymi visomis aukščiausios klasės pirmtako atnaujintomis savybėmis. Tai ir nauji visos Europos žemėlapiai, 6GB atmintis, Bluetooth bevielė laisvų rankų įranga, kamščius perspėjanti TMC antena.
Lengvas ir intuityvus valdymas. Lietuviškas meniu bei kalbinės instrukcijos, didelės ir aiškios piktogramos bei jokio papildomo įdiegimo nereikalaujantis imtuvas suteiks paprastos ir lengvos navigacijos galimybes
Advanced lane guidance. Privažiavus sankryžą TomTom kelio navigatorius aiškiai parodys kokia juosta Jums reikėtų važiuoti, kartu pateikdamas ir kelio ženklų simbolius, kurie atitiks tikrovėje iškabintus informacinius ženklus. Likus mažiau nei 800 metrams iki posūkio, navigatorius pateiks aiškų trimatį paveiksliuką, simbolizuojantį kelio juostas, ir žinoma, rodyklę- kuria juosta Jums reikės važiuoti.
TOMTOM TRUCK:Aplinkkeliai, nukreipimai kita kryptimi, svorio ar gabaritų apribojimai – su tokiom ir begale kitų problemų keliuose kasdien susiduria sunkvežimių vairuotojai. Ši funkcija suteiks galimybę vairuotojams patiems įvesti ilgio, pločio, svorio apribojimus, atsižvelgiant į jo vairuojamo sunkvežimio gabaritus.
Didelis, beveik 11 cm įstrižainės ekranas. Imtuvo ekrane aiškiai matysite pateikiamas vaizdines instrukcijas ir jus supančią aplinką, nepriklausomai nuo to kaip toli bus pritvirtintas imtuvas automobilyje.Lankytinų vietų gausa.
Žemėlapių gausa ir detalumas. Naujame modelyje įdiegtas visos Europos žemėlapis.
Blutetooth bevielė laisvų rankų įranga, turėsite galimybę bendrauti telefonu imtuvo pagalba tiek skambinant, tiek atsiliepiant į skambučius.
Prietaisas yra naujas, ištestuotas, paruoštas naudojimui.Suteikiama 12 mėnesių garantija!
Modelis: TomTom GO740. Kaina 589Lt (170,59 EUR). Pirkimas vyksta per įmonę! Išrašome PVM sąskaitą-faktūrą!
DAUGIAU INFORMACIJOS: galima tiesiogiai įsigyti internetinėje parduotuvėje www.pirkciau.lt
Visas prekes galima apžiūrėti adresu Vilniaus 230, Šiauliai.
0 komentarai

0 komentarai - TomTom GO 740 (TRUCK) Specialiai sunkiajam transportui

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.

UAB "Rego Tech"


 Siųsti draugui  Netinkamas skelbimas  Pažymėti  Įtraukti į palyginimus
Į viršų
Paslaugų kokybei pagerinti, naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Juos galite atšaukti nustatymuose Apie slapukus.
Pašalinti