Pradžia  » Paslaugų  » Grožis ir sveikata  »Skelbimas #24118
250LTL

Keratinas Vilniuje

  Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)
Atnaujinta 2015-10-17 | Žiūrėta: 517
Informuoti, jei kaina sumažės!
Plaukų tiesinimui naudojame "Global Keratin" - tai naujausia plaukų tiesinimo ir atstatymo technologija ne cheminiu būdu. Plaukų tiesinimas ir atstatymas vykdomas naudojant natūralią medžiagą – keratiną, kuris gaunamas Naujojoje Zelandijoje iš grynos avies vilnos.
"Global Keratin" - procedūros poveikis yra dvigubas: plaukai ištiesinami bei gydomi. Keratino molekulės įsiskverbia į plaukų struktūrą, pilnai užpildo plauką ir išlieka viduje. Keratinas atstato pažeistą plauką iš vidaus, taip pat veikia plauko kutikulę, uždarydamas ir sustiprindamas žvynelius. Tokiu būdu keratinas išlygina plaukus, suteikia jiems žvilgesį, gyvybingumą ir natūralų elastingumą. "Global Keratin"  tinka visų tipų ir spalvų plaukams: tamsiems, šviesiems, dažytiems, chemiškai apdorotiems, pažeistiems plaukams, po įvairių tipų tiesinimo ar cheminio sušukavimo.
0 komentarai

0 komentarai - Keratinas Vilniuje

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.

Eglė


 Siųsti draugui  Netinkamas skelbimas  Pažymėti  Įtraukti į palyginimus
Į viršų
Paslaugų kokybei pagerinti, naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Juos galite atšaukti nustatymuose Apie slapukus.
Pašalinti