Pradžia  » Paslaugų  » Grožis ir sveikata  »Skelbimas #25737

Permanentinio makiazo iranga

  Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)
Atnaujinta 2015-11-24 | Žiūrėta: 491
Miestai: Kaunas
Geriausias profesionalios mikropigmentacijos įrangos ir pigmentų gamintojas pasaulyje „Nouveau Contour“ pagaliau įžengė į Lietuvą !
Kokybiška ilgalaikio makiažo technika ir priemonės garantuoja geriausius rezultatus ir visapusę sėkmę, todėl suteikiame Jums puikią galimybę įsigyti pažangiausio ir aukščiausią kokybę garantuojančio gamintojo „Nouveau Contour“ įrangą ir pigmentus.

Kodėl verta rinktis „Nouveau Contour“?
• „Nouveau Contour“ naudoja specialią gamybos technologiją, leidžiančią išgauti intensyvią pigmento spalvą.
• Dėl pigmento tirštumo, jo užtenka kur kas ilgiau nei įprastų pigmentų.
• Pigmentų gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės, alergijų nesukeliančios, medžiagos.
• „Nouveau Contour“ vieninteliai turi unikalią spalvų parinkimo sistemą, padedančią nustatyti kliento odos tipą, parinkti geriausiai tinkančius pigmentus antakiams, akims, lūpoms ar kitoms sritims.
• „Nouveau Contour“ adatos sukurtos taip, kad nekeltų jokio pavojaus nei klientui, nei pačiam Meistrui (kuomet kateteris atjungiamas nuo rankenos, adata automatiškai įlenda atgal į kateterį ir tokiu būdu apsaugo meistrą ar klientą nuo atsitiktinio prisilietimo), rinkoje nėra nieko panašaus.
• „Nouveau Contour“ sukurta „Enforced Retraction“ sistema adatą iš odos ištraukia greičiau, todėl oda yra mažiau pažeidžiama, o klientas jaučiasi daug geriau.
• Naujausioje „Nouveau Contour“ įrangoje įmontuotos mikroschemos su IQ technologija. IQ technologija – tai naujausia odos pasipriešinimą jaučiančių sensorių versija, kuri padidina ar sumažina adatos dūrių greitį ir spaudimą, priklausomai nuo pasirinkto režimo, procedūros tipo, adatų rūšies, technikos ir odos pasipriešinimo.

UAB MIKROPIGMENTACIJOS CENTRAS
Įm. kodas:303334887
Sporto g.3, Lt-44221 Kaunas, Lietuva
Tel. +370 600 87 882; +370 633 78 858
0 komentarai

0 komentarai - Permanentinio makiazo iranga

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.


 Siųsti draugui  Netinkamas skelbimas  Pažymėti  Įtraukti į palyginimus
Į viršų
Paslaugų kokybei pagerinti, naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Juos galite atšaukti nustatymuose Apie slapukus.
Pašalinti