Pradžia  » Paslaugų  » Juridinės paslaugos  »Skelbimas #32711

Advokato padėjėja Agnija Lukaševič - Kokybiškos, nebrangios teisinės paslaugos

  Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)
Atnaujinta 2015-10-3 | Žiūrėta: 1384
Miestai: Vilnius
Teikiame kokybiškas ir nebrangias teisines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. Ruošiame procesinius dokumentus: už nedidelę kainą rašome ieškinius, priešieškinius, atsiliepimus į ieškinius ir priešieškinius, pareiškimus dėl teismo įsakymo išdavimo, apeliacinius ir atskiruosius skundus, atsiliepimus į atskiruosius ir apeliacinius skundus ir kt. Taip pat rengiame procesinius dokumentus skyrybų, vaikų išlaikymo ar alimentų atvejais. Konsultuojame asmenis visais klausimas vykdymo procese: padedame sumažinti išskaitymus iš darbo užmokesčio bent 20 procentų, asmenims nutraukti vykdomąsias bylas (iškeltas pagal LR ATPK), kuriose yra suėjęs 2 metų vykdymo senaties terminas ir kt.
Taip pat konsultuojame daugiabučių namų administravimo klausimais: bendrojo naudojimo objektų administratoriaus išrinkimas/pakeitimas, bendrijų kūrimas, jungtinės veiklos sutarties sudarymas ir kt. Ruošiame teisinius dokumentus ir atstovaujame daugiabučių namų gyventojus dėl žalos atlyginimo, atsiradusios dėl vandentiekio, kanalizacijos avarijų, nesandaraus stogo ir pan.
www.frejerlaw.lt
0 komentarai

0 komentarai - Advokato padėjėja Agnija Lukaševič - Kokybiškos, nebrangios teisinės paslaugos

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.

Agnija


 Siųsti draugui  Netinkamas skelbimas  Pažymėti  Įtraukti į palyginimus
Į viršų
Paslaugų kokybei pagerinti, naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Juos galite atšaukti nustatymuose Apie slapukus.
Pašalinti