Pradžia  » Paslaugų  » Juridinės paslaugos  »Skelbimas #25061
10EUR

Konsultuojame teritorijų planavimo klausimais

  Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)
Atnaujinta 2015-11-3 | Žiūrėta: 1446
Informuoti, jei kaina sumažės!
Miestai: Vilnius
Pagrindinė advokato Mindaugo Šimkūno ir partnerių kontoros VERUM veiklos kryptis – transporto teisė, kurioje specializuojamės nuo pat įsikūrimo pradžios - 2000-ųjų metų. Didžiausią patirtį šioje veikloje esame sukaupę rengdami bei vertindami įvairaus pobūdžio sutartis, konsultuodami draudimo teisės klausimais, teikdami teisines išvadas, atstovaudami klientams teismuose ir arbitražuose, spręsdami įvairius su darbo teise susijusius klausimus. Kitos mūsų verslo teisės sritys apima įmonių ir komercinę teisę, darbo teisę, nekilnojamojo turto ir statybų, draudimo teisę bei intelektinės nuosavybės teisę. Teikiame paslaugas ir individualiems klientams - konsultuojame šeimos teisės klausimais, sprendžiame su darbo santykiais susijusius klausimus bei atstovaujame baudžiamosiose bylose. Neapsiribojame veikla tik vietinėje rinkoje – dirbame tiek su Lietuvos, tiek su užsienio įmonėmis. Turime partnerius Latvijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Vokietijoje.

Kodėl pasirinkti mus? Nors mūsų nedaug, tačiau esame stiprūs savo srities profesionalai, operatyviai reaguojantys į iškilusias teisines problemas ar klausimus. Pasitelkdami savo patirtį ir žinias teikiame rekomendacijas kaip išvengti nepageidaujamų situacijų ateityje ar iš anksto pasirengti galimiems pokyčiams.


KONTAKTAI:
Advokato Mindaugo Šimkūno ir partnerių kontora VERUM
Adresas: A. Jakšto g. 14-6, LT – 01105, Vilnius
Tel.: +370 521 20002
El. p.: info@verum.lt
www.verum.lt


Transporto teisė, įmonių teisė, komercinė teisė, draudimo teisė, teismo procesai, arbitražas, ginčų sprendimas, nekilnojamojo turto teisė, darbo teisė, šeimos ir paveldėjimo teisė, bankroto ir restruktūrizavimo teisė, baudžiamoji teisė, teisinės paslaugos, konsultavimas teisės klausimais, teisinių išvadų rengimas, sutarčių rengimas, sutarčių teisinis įvertinimas, atstovavimas derybose dėl sutarčių sudarymo, atstovavimas teisme, arbitraže, procesinių dokumentų teismui rengimas, atstovavimas ginčuose, pretenzijų rengimas, atsakymų į pretenzijas rengimas, atstovavimas ikiteisminėse ginčų sprendimo institucijose, pagalba pripažįstant užsienio teismų ir arbitražų sprendimus, atstovavimas vykdymo procese, atstovavimas santykiuose su trečiaisiais asmenimis, atstovavimas santykiuose su valstybinėmis ir vietos savivaldos institucijomis, įmonių steigimas, įmonių steigimo dokumentų
0 komentarai

0 komentarai - Konsultuojame teritorijų planavimo klausimais

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.

Šarūnas


 Siųsti draugui  Netinkamas skelbimas  Pažymėti  Įtraukti į palyginimus
Į viršų
Paslaugų kokybei pagerinti, naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Juos galite atšaukti nustatymuose Apie slapukus.
Pašalinti