Pradžia  » Paslaugų  » Juridinės paslaugos  »Skelbimas #23410
1EUR

Įmonių steigimas ir pardavimas

  Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)
Atnaujinta 2015-10-6 | Žiūrėta: 1355
Informuoti, jei kaina sumažės!
Miestai: Vilnius
UAB „LDK Group“ siūlo platų teisinių, finansinių, mokestinių konsultacijų paslaugų spektrą bei kvalifikuotą pagalbą tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.
Mūsų veiklos sritys – įmonių steigimas ir pardavimas, teisinės-buhalterinės paslaugos, konsultacijos mokesčių klausimais.
Įmonių steigimas. Steigiame įmones, visų tipų juridinius asmenis.Pagal kliento pageidavimus konsultuojame įmonės steigimo klausimais, parengiame dokumentus, būtinus įmonės veiklai pradėti, pristatome juos į visas reikiamas valstybines bei privačias įstaigas.
Jums pageidaujant galime įsteigti ir padėti įregistruoti įmonę su Jūsų pasirinktu pavadinimu bei parengti dokumentus PVM kodo įregistravimui.
Įmonių pardavimas. Nuolat turime įmonių (uždarųjų akcinių bendrovių – UAB) parengtų darbui su PVM kodu ir be jo. Įmonės nėra vykdžiusios jokios veiklos, 1-3 mėnesių senumo, taip pat turime įmonių ir su veiklos istorija bei metinėmis apyvartomis 1-10 metų laikotarpio. Visos mūsų parduodamos įmonės (tiek naujos, tiek jau turinčios veiklos istoriją) neturi jokių įsiskolinimų ir įsipareigojimų.
Įmonių sąrašas nuolat kinta, todėl susisiekę su mumis galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią variantą. Įmonės jau turi antspaudą, registracijos adresą, banko sąskaitą, steigimo aktą, įstatus ir kitus veiklai pradėti dokumentus.
0 komentarai

0 komentarai - Įmonių steigimas ir pardavimas

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.

Martynas


 Siųsti draugui  Netinkamas skelbimas  Pažymėti  Įtraukti į palyginimus
Į viršų
Paslaugų kokybei pagerinti, naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Juos galite atšaukti nustatymuose Apie slapukus.
Pašalinti