Pradžia  » Darbo, laisvalaikio  » Kelionės, poilsis  »Skelbimas #32407
8€

SAULIAUS PRŪSAIČIO KONCERTAS

  Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)
Atnaujinta 2015-9-8 | Žiūrėta: 544
Informuoti, jei kaina sumažės!
Miestai: Kaunas
Grupės „Happyendless“ lyderis ir vienas įdomiausių šių dienų muzikinio pasaulio atlikėjų Saulius Prūsaitis šį rudenį dovanos kauniečiams savo solinę programą. Jau kurį laiką savarankiškai kuriantis dainininkas spalio 8 dieną 19 val. pasirodys NAUTILUS laisvalaikio namuose!

Puikiai visiems žinomas charizmatiškasis X Faktoriaus teisėjas S. Prūsaitis nebetilpo į „Happyendless“ muzikos rėmus, todėl jau kurį laiką žengia savo keliu. Jo kaip teatro muzikos kūrėjo bei atlikėjo debiutas O. Koršunovo spektaklyje „Išvarymas“ buvo labai ryškus ir sulaukė daugybės gerų atsiliepimų. Savo solinėje koncertinėje veikloje Saulius džiugina gerbėjus naujomis kantri ir lengvo roko stiliaus dainomis. Šio atlikėjo kūryba išskirtinė, lyginama su „Depeche Mode“, Chrisu Rea ir net su „Pink Floyd“. NAUTILUS laisvalaikio namuose Saulius koncertuos su gyvai grojančia grupe. Išgirsite jau spėjusias išpopuliarėti bei dar negirdėtas S. Prūsaičio dainas. Programa užburs kiekvieną kokybiškos muzikos mylėtoją. Praleiskite puikų rudens vakarą su šilumą, nuoširdumą ir prasmingą, brandžią muziką atliekančiu S. Prūsaičiu! „Tik jausminga, melodinga muzika mokantiems klausytis ir išgirsti“ – pažada Saulius.

Bilietus platina http://www.bilietai.lt/lt/event/26980
0 komentarai

0 komentarai - SAULIAUS PRŪSAIČIO KONCERTAS

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.

Giedrė

Registruotas: 2015-4-16
Rodyti visus »

86********Rodyti numerį
 Siųsti draugui  Netinkamas skelbimas  Pažymėti  Įtraukti į palyginimus
Į viršų
Paslaugų kokybei pagerinti, naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Juos galite atšaukti nustatymuose Apie slapukus.
Pašalinti