Pradžia  » Darbo, laisvalaikio  » Kursai, mokymai  »Skelbimas #34033

Profesonali muzikos mokytoja

  Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)
Atnaujinta 2018-4-2 | Žiūrėta: 284
Darbo pobūdis: Nuolatinis
Patirtis: 10-20 metų
Išsilavinimas: Aukštasis
Profesijos sritis: Menas kūryba
Miestai: Vilnius
Esu Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, fortepijono - atlikimo meno magistratūros antro kurso studentė, baigusi LMTA bakalauro studijas bei įgijusi pedagogo kvalifikaciją. Fortepijonu groju jau 18 metų.
Pedagoginį darbą dirbu jau daugėlį metų. Per šį laikotarpį, teko dirbti su įvairiausio amžiaus vaikais bei suaugusiais. Iš patirties galiu teigti, jog visuomet atrandu kelią į vaiko širdį, įkvepiu jį mokytis.
Dirbu labai profesionaliai, visada siekiu tobulumo.
Pamokos vyksta INDIVIDUALIAI.
Mokau tiek pradedančiuosius tiek pažengusius.
Pati nuolat dalyvauju meistriškumo kursuose pas pačius garsiausius pasaulyje pianistus, pedagogus. Kursuose tobulėju, kaip atlikėja, pedagogė bei kaip asmenybė. Jau eina penkeri metai, kaip vis pasirodau žymiausiai Lietuvos pianistei Prof. Mūzai Rubackytei. Taip pat nuolatos tobulinuosi pas Prof. A. Žlabį. Su manimi yra dirbęs ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos rektorius, žymus pianistas Prof. Z. Ibelgauptas, Prof. P. Geniušas, Prof. J. Karnavičius, Prof. Philippe Giusiano (Paryžius), Kevin Kenner (JAV). Kiekvieną dieną sparčiai tobulėju ir kaip atlikėja, ir kaip pedagogė, todėl noriu su Jumis arba Jūsų mažaisiais pasidalinti žiniomis, geromis emocijomis ir esu nuoširdžiai pasirengusi atskleisti Jums pačiais įdomiausias muzikines paslaptis.
Pamokos vyksta centre.

Lauksiu Jūsų skambučių,
Marija
0 komentarai

0 komentarai - Profesonali muzikos mokytoja

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.

Marija


 Siųsti draugui  Netinkamas skelbimas  Pažymėti  Įtraukti į palyginimus
Į viršų
Paslaugų kokybei pagerinti, naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Juos galite atšaukti nustatymuose Apie slapukus.
Pašalinti