Pradžia  » Paslaugų  » Namų meistras  »Skelbimas #4484

ASMENINIS NAMŲ MEISTRAS

  Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)
Atnaujinta 2015-9-21 | Žiūrėta: 631
Miestai: Vilnius
Gerb.Ponios ir Ponai,
Turite gerus darbus, mėgstamas veiklas, draugus, pobūvius, kelionės ir t.t. Žodžiu, gyvenate pilnakraujį gyvenimą, esate laimingi, patenkinti, tik kelios „smulkmenos“ įkyriai ir gana dažnai drumsčia šią idiliją: Jūsų name(bute), sode, sodyboje, poilsiavietėje kažkas genda, lupasi dažai, kemšasi kaminai, genda šaldymo ir ventiliacijos prietaisai, krypsta tvoros, ypač greitai auga vejos žolė ir t. t. Visko neišvardysi. O gal norisi kažką pakeisti, patobulinti, perstumdyti, pertvarkyti... Puiku, kai turite vyrą, “ visų galų meistrą“, tuomet viskas, ką išvardijau yra nereikšminga. O jeigu vyro šeimoje nėra? Dabartiniai vyrai pasikeitė, krapštytis namuose mėgstančių ir gebančių skaičius smarkiai mažėja ir laiko pačiam darbuotis dažnai pristinga. Suprantamas noras turėti rimtą firmą(žmogų), kam būtų galima patikėti šiuos rūpesčius ir žinoti, kad viskas bus atlikta sąžiningai, laiku ir kokybiškai. O išvykus atostogauti ar ilgai trunkančią komandiruotę, nereikės rūpintis želdiniais, gėlėmis namuose, blaškytis po internetą, ieškoti draugų ir giminaičių pagalbos, nežinant, kaip jiems atsilyginti. Mes siūlome Jums patikimą pagalbininką įvairiais buities atvejais - ASMENINĮ MEISTRĄ. Daugelis juk turite savo kirpėją, dantų gydytoją, advokatą ir t.t. Lietuvoje tai dar egzotiškas reiškinys, o labiau pažengusiose šalyse - labai įprastas ir kasdieninis.
Sudaromos trumpalaikės ir ilgalaikės sutartys, tiesa, kol kas tik Vilniuje ir Vilniaus regione!
Jeigu turite aukščiau išvardytų problemų paskambinkite tel. +37069939494, arba parašykite vishi719@gmail.com Atvyksime, aptarsime ir, manau, tikrai sutarsime.
0 komentarai

0 komentarai - ASMENINIS NAMŲ MEISTRAS

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.

Viktoras


 Siųsti draugui  Netinkamas skelbimas  Pažymėti  Įtraukti į palyginimus
Į viršų
Paslaugų kokybei pagerinti, naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Juos galite atšaukti nustatymuose Apie slapukus.
Pašalinti