Pradžia  » Gyvūnų  » Šunys, katės  »Skelbimas #33947
800€

Auksaspalvio retriverio šuniukai

  Įvertinta: 0 ( 0 Balsai)
Atnaujinta 2017-8-6 | Žiūrėta: 2093
Informuoti, jei kaina sumažės!
Miestai: Šiauliai
Parduodami auksaspalvio retriverio šuniukai su kilmės dokumentais gimę 2017-06-08 veislyne AUKSESIJA . Abu tėvai puikios sveikatos ir eksterjero bei labai draugiško charakterio.
Mama - MODUS VIVENDI FORTŪNA AUKSESIJA turinti Lietuvos čempionė titulą, Tėtis - SHTORM II IZ SOKOLINOGO GNEZDA, patinukas iš Estijos, 2014 metų pasaulinės parodos Helsinkyje prizininkas.
Vadoje gimė 7 mažyliai. Šeimininkų laukia 4 mergytės ir 3 berniukai.
Šuniukai pas naujus šeimininkus galės keliauti nuo rugpjūčio vidurio - paskiepyti, čipuoti, tatuiruoti, su kilmės dokumentais, Europiniu pasu - skiepų knygele, norintys draugauti, pasiruošę tapti naujais šeimos nariais ir pakvies savo šeimininkus sudalyvauti parodose.
Šuniukams iškeliavus pas naujuosius šeimininkus toliau bendrausime, padėsime augti mažiesiems, dalinsimės sukaupta patirtimi, atsakysime į visus klausimus iškilusius šuniukams beaugant.
Jei norite sau ar savo šeimai padovanoti džiaugsmo, įsigyti naują šeimos narį, naują hobį ir naujų draugų – domėkitės, klauskite tel. 8-673-40110, 8-615-64868, dalinka8513@gmail.com, alisa@splius.lt, Skype: alisiukas89. www.auksesija-golden.com
0 komentarai

0 komentarai - Auksaspalvio retriverio šuniukai

Komentuoti gali tik Prisijungę vartotojai.

Dalia


 Siųsti draugui  Netinkamas skelbimas  Pažymėti  Įtraukti į palyginimus
Į viršų
Paslaugų kokybei pagerinti, naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Juos galite atšaukti nustatymuose Apie slapukus.
Pašalinti